Piano Fashion Show – La Metamorphose & Gośka Bańka
25-04-2019

Zapraszamy serdecznie na Piano Fashion Show „Ogrody Duszy Kobiety”, który odbędzie się 12 maja o godz. 18:00 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie w ramach 5. edycji Jazz Art Fashion Festival. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć naszą kolekcję prezentowaną niedawno na Paris Haute Couture Fashion Week. W czasie pokazu przy fortepianie towarzyszyć nam będzie Gośka Bańka, niezwykle utalentowana artystka, laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych.

 

Jazz Art Fashion Festival to dwa dni pełne inspirujących wydarzeń łaczących sztukę, rozrywkę, dobre emocje i artystyczne wyzwania. Organizatorzy przygotowali dla festiwalowych gości wiele atrakcji, dlatego warto zajrzeć do Centrum Praskiego Koneser już w sobotę 11 maja.

 

Muzyka i moda

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędzie się koncert w czasie, którego będzie można usłyszeć po raz pierwszy dobrze znane i lubiane utwory Kory i zespołu MAANAM w jazzowych aranżacjach. Pod kierownictwem muzycznym Krzysztofa Mroziaka wystąpią wspaniali muzycy sceny jazzowej i wokaliści: Monika Borzym, BOVSKA, Ania Karwan, Kasia Lins, Karolina Artymowicz oraz Arek Kłusowski i Buslav.

JAFF to połączenie muzyki, mody i sztuki, przenikanie się struktur i współpraca twórców, doskonałym tego wyrazem będzie premierowy pokaz kolekcji kimon „Psycho Pussy” – owoc artystycznej kooperacji projektantki Joanny Hawrot i Maurycego Gomulickiego, grafika, fotografa, autora instalacji i krótkich form filmowych.

Natomiast 12 maja, tuż po naszym pokazie, swoje kreacje zaprezentuje duet: Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Projektanci przedstawią wariacje na temat zmysłowych koronek i połyskujących tkanin. #Thebestof to przekrój kreacji wieczorowych, najciekawsze looki z ostatnich pokazów oraz premierowe sylwetki, przygotowane specjalnie na Jazz Art Fashion Festival.

 

JAFF: Art & Design, Meetups, Creative

Przez dwa dni, w strefie JAFF Art & Design, na festiwalowych gości czekać będzie blisko 150 pop-up store’ów, które przedstawią produkty sztuki użytkowej w najlepszym wydaniu.

Oprócz pokazów mody i koncertów uczestnicy JAFF 2019 będą mogli posłuchać wykładów uznanych panelistów, prelekcji artystów i występów muzyków, podczas JAFF Meetups – części konferencyjno-meetingowej wydarzenia. W przestrzeni Praskiego Centrum Koneser zagoszczą m.in. Basia Richard – kostiumografka i stylistka, Piotr Szaradowski – kurator, wykładowca i doktor nauk humanistycznych, Andrzej Kupniewski – ze Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych oraz Rafał Stanowski – dziennikarz i koordynator festiwalowej strefy Young Designers. Debatom towarzyszyć będzie strefa JAFF Creative: warsztaty m.in. z rysunku żurnalowego na sprzęcie marki Wacom oraz Eizo z artystką, ilustratorką mody Anną Halarewicz, warsztaty z jogi z panelem związanym z Herstorią, warsztaty kulinarne pod patronatem MARTINI z Larą Gessler, warsztaty plecionkarskie oraz warsztaty z tworzenia gier w 3D, który odbędzie się w przestrzeniach warszawskiego campusu Google for startups. Na wyjątkowe spotkanie z polskim bursztynem w świecie mody: wykłady, projekcje filmowe, wystawę i warsztaty zaproszą Andrzej Kupniewski i Marcin Tymiński z Fundacji Promocji Wzornictwa i Muzeum Biżuterii Współczesnej.

 

JAFF Young Designers

Wszystko co wielkie ma swój mniejszy początek, dlatego na dwa dni we władanie młodych projektantów zostanie oddany specjalnie zbudowany Pawilon na Placu Konesera JAFF Young Designers, a ośmiu projektantów nagradzanych i nominowanych do nagród w prestiżowych konkursach Fashion Week stanie do konkursu. Wyłoni on najlepszą kolekcję, która posiadając szczególne walory artystyczne wpisze się w ideę łączenia mody i kultury obecną na Jazz Art Fashion Festivalu. Wyboru zwycięzcy Jury dokona w trakcie wydarzenia. Przez dwa dni festiwalu w Pawilonie będzie można oglądać modowe show oraz kolekcje.

 

Szczegółowy program i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: Jazz Art Fashion Festival

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved