O La Metamorphose

Marka La Metamorphose Gawkowska & Szczęsna powstała z pasji do tworzenia piękna i pragnienia uchwycenia kobiecości w jej najwyższej formie. La Metamorphose kieruje swoje kolekcje ubrań do kobiet, które pragną luksusu, elegancji i niepowtarzalności. Projektując przenosimy na nie kompozycję wzroku, słuchu, a także dotyku. Dla każdego kto kocha projektowanie jest jasne, że stanowi to efekt bardzo długiego procesu, na który wpływ mają nie tylko zdolności i profesjonalizm zawodowy projektanta ale także tajemnica tkwiąca w konkretnym miejscu i wizji autora. Odwiedzając Paryż, ...będąc dziećmi, obserwowałyśmy elegancję i szlachetność kobiecego stroju i tak pojawiła się w nas postawa misji przy tworzeniu kolekcji La Metamorphose. Dziś, projektując stroje, przenosimy na nie kompozycję wzroku słuchu i niekiedy dotyku. Stanowi to podstawę tworzenia ogarniającą całą ludzką istotę kobiety. Zapraszamy do naszego świata La Metamorphose gdzie sztuka projektowania łączy się z kreatywną wyobraźnią i magią stylu.

Showroom
Showroom La Metamorphose to miejsce, w którym dostępne są modele z kolekcji marki. Klientki mają tu również możliwość zamówienia kreacji w odpowiednim dla siebie rozmiarze (miary i przymiarki na miejscu)
Możliwe jest także zamówienie indywidualnego projektu. Zapraszamy do świata La Metamorphose, gdzie sztuka projektowania łączy sie z kreatywną wizją i magią stylu.
Individual design

Projekty, które tworzymy podkreślają kobiecość i delikatność wydobywając ukryte piękno. Wyrysowane indywidualne projekty przeradzają się w kreacje La Metamorphose, które towarzyszą kobietom w najważniejszych momentach ich życia, są blisko ich skóry, serca i duszy...

Certyfikaty
• Statutka Wiktoria
• Miss World Poland
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved