Debiut La Metamorphose na Paris Haute Couture Fashion Week
22-01-2019

21 stycznia 2019 na Paris Haute Couture Fashion Week La Metamorphose pokazała swoją najnowszą kolekcję Eden Gardens.

Na wybiegu zainscenizowanym w przepięknych wnętrzach Sali Balowej hotelu Intercontinental Le Grand, modelki zaprezentowały 26 sukni wykonanych z muślinów, tafty jedwabnej, a także wełny szlachetnej, uzupełnionych o francuskie koronki oraz ręcznie naszywane korale, kryształy Swarovskiego i specjalnie przygotowane aplikacje w kształcie kwiatów i motyli.

Kolekcja Eden Gardens pokazała jak wspaniale kobieta potrafi dojrzewać i przechodzić metamorfozę wraz z pojawiającymi się w jej życiu doświadczeniami i emocjami, jak potrafi zachwycać i być ciągle na nowo odkrywana.

Kwiaty towarzyszą nam przez całe życie – nadają chwilom niezwykłości, zapachu, dobrych emocji i radości. Kobieta sama jest jak kwiat – rozkwita w swojej kobiecości, potrafi emanować pięknem, zarażać nim, hipnotyzować zapachem i jednocześnie potrafi odradzać się i na nowo rozkwitać w sytuacjach, kiedy otaczający świat ją zrani, kiedy przychodzą ciężkie chwile. Wbrew przeszkodom odradza się na nowo – tak jak każdej wiosny na nowo zakwitają ogrody. – opowiadała po pokazie Małgorzata Szczęsna.

Po ubiegłorocznych pokazach w Cannes i Monte Carlo, udział w Paryskim Tygodniu Mody jest kolejnym krokiem w rozwoju marki La Metamorphose.

Powrót do Paryża jest spełnieniem naszych marzeń oraz celów życiowych i zawodowych. To symboliczny powrót do miejsca, w którym razem z naszą babcią rozpoczęłyśmy przygodę z modą. Tu, jako dzieci obserwowałyśmy i uczyłyśmy się czym jest kobiece piękno i elegancja. Teraz wróciłyśmy do Paryża, by opowiedzieć naszą historię i pokazać to piękno w naszej interpretacji, w ujęciu marki La Metamorphose. Cieszymy się bardzo, że nasza opowieść tak bardzo spodobała się publiczności. – podsumowuje  pokaz Ewa Gawkowska.

 

Więcej informacji: La Metamorphose na Paris Haute Couture Fashion Week – informacja prasowa (wersja PDF)

Fotografie © Carlo Scarpato/IMAXTREE.COM

 

             

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved