Mam wielkie szczęście, że jesteś moją siostrą
25-12-2017

Od kilku lat tworzymy wspólnie markę modową La Metamorphose. Dzięki wzajemnemu wsparciu spełniamy swoje marzenia i robimy to co kochamy. Nawet kiedy jest trudno, pojawiają się przeszkody lub przychodzą wątpliwości wiemy, że możemy na siebie liczyć i to stanowi dla nas ogromną wartość. Razem możemy zmienić wiele rzeczy. To wielkie szczęście!

Ludziom wydaje się, że im w życiu nie wyszło, bo czegoś nie mają, gdzieś nie pojechali, czegoś nie zrobili… A to przecież nie tak! Czasem wystarczy sobie uświadomić, że nasze relacje są fajne, że mamy bliskie osoby i nie ważne jest to ile w życiu zrobiliśmy – istotne jest to, że obok nas jest ktoś kto nas wysłucha – bezwarunkowo, nie oceniając, z sercem pełnym miłości. A jeśli nie mamy tej dobrej relacji z bliskimi to może czas najwyższy to zmienić? Może warto przy okazji zbliżających się Świąt odnowić te więzi, które gdzieś w przeciągu lat zostały osłabione lub zerwane przez natłok obowiązków, pracę i zdobywanie kolejnych szczebli kariery?

Czasem nie trzeba nigdzie biec i daleko szukać, bo może się okazać, że to za czym ciągle pędzimy, czego poszukujemy mamy tuż obok, na wyciągnięcie ręki. A cały nasz Świat zamyka się w tym kręgu, który mamy blisko siebie…

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wiele radości i dobra, byście mieli okazję się zatrzymać i spędzić czas ze swoimi bliskimi. A jeśli dzielące Was kilometry, albo osłabione więzi nie pozwalają na spotkanie twarzą w twarz – chwyćcie za telefon i zadzwońcie do swoich sióstr, swoich bliskich i zapytajcie „Co u Ciebie słychać?… Mam wielkie szczęście, że jesteś!”

Wesołych Świąt!

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved