Spełniło się nasze kolejne marzenie!
13-05-2018

Wczoraj wieczorem, na zacumowanym w porcie, niedaleko Pałacu Festiwalowego 40-metrowym jachcie Lady Jersey odbył się premierowy pokaz naszej kolekcji Aqua. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że gościom Cannes Film Festival 2018 Cocktails and Couture Gala spodobały się nasze projekty. To były dla nas naprawdę wzruszające chwile! Jeszcze raz dziękujemy Celii Evans i Planet Fashion TV za możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W czasie pokazu modelki zaprezentowały 16 naszych kreacji, wśród nich suknie z szyfonu, tafty jedwabnej i wełny francuskiej. Zdobione kryształami Swarovskiego, kwiatowymi aplikacjami, elementami z piór marabuta czy koronki hiszpańskiej.

Jeszcze przed pokazem w pięknej scenerii Cannes i Lazurowego Wybrzeża zrealizowaliśmy sesję fotograficzną z udziałem Marty Pałuckiej, I Wicemiss Polski 2017. Niedługo zaprezentujemy Wam jej efekty i zobaczycie w końcu naszą kolekcję Aqua. Marta w czasie pokazu wystąpiła również w trzech kreacjach, jedną z nich była finałowa czarna suknia z tafty zakończona trenem z szyfonu jedwabnego na, który nasze wspaniałe krawcowe naszyły prawie tysiąc kryształów Swarovskiego.

Miło nam również poinformować, że ubrania naszej marki La Metamorphose są już dostępne w butiku w Cannes na ulicy 23 Rue des Etats Unis, tuż obok Palais des Festivals.

 

Fotografie © Michał Kownacki

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved