Noworoczne postanowienie
30-12-2017

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań i planów na zbliżające się miesiące. My też oczywiście mamy swoje marzenia i noworoczne postanowienia związane zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym. Jest jednak wśród nich jedno marzenie, które z pewnością bez Was nie uda się zrealizować.

Wiemy, że w Polsce i na świecie jest wiele historii podobnych do naszej – wiele sióstr razem pracuje, dzieli takie same pasje, wspiera się w realizacji marzeń i w każdej sytuacji, nawet tej najgorszej, mogą zawsze na siebie liczyć. A co myślicie o tym by te nasze siostrzane siły połączyć razem?

W dzisiejszym zabieganym świecie tak łatwo się zagubić, stracić więź z bliskimi i zapomnieć o tym co najważniejsze, dlatego chcemy stworzyć społeczność sióstr – #thePowerofSisters, która swą pozytywną energią i wspólnym działaniem będzie zarażać innych, motywować i tym samym stopniowo zmieniać świat. Jesteśmy pewne, że łącząc siły i pomysły możemy dać innym wiele dobra i wpływać na otaczającą nas rzeczywistość – zgodnie z zasadą, że dobro zawsze wraca! A wyobrażacie sobie co może się wydarzyć jeśli dobro skumulujemy w tak dużej ilości, w tak dużym gronie? 😊

Podzielcie się z nami i światem swoimi siostrzanymi historiami, opowiedzcie nam o Waszej pracy, pasjach, o tym jak się wspieracie. Wasze historie będziemy publikować tu na naszym blogu – opowieści o siostrach znanych i nieznanych, współczesnych i tych które znamy z historii.

Zapraszamy Was serdecznie – dołączcie do społeczności #ThePowerofSisters

Niech w 2018 świat wypełni siostrzana miłość, radość i pozytywna energia! Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Wasze

Ewa i Małgorzata

 

Dołączcie do naszej społeczności #ThePowerofSisters i śledźcie nas na: Instagram | FB

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved