Czekamy na Ciebie w naszym nowym Atelier La Metamorphose
10-01-2018

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów i w związku z rozwojem marki La Metamorphose pod koniec ubiegłego roku przeniosłyśmy dotychczasowy showroom La Metamorphose do nowego, dużo większego salonu, tak by połączyć sklep razem z pracownią krawiecką.

Dzięki temu odwiedzając teraz Atelier La Metamorphose będziecie mogły nie tylko obejrzeć i przymierzyć modele z naszych kolekcji, ale od razu na miejscu zrobimy dla Was poprawki i dopasujemy kreacje do każdej figury i charakteru.

Bardzo nam zależy na tym, żeby tworzone przez nas ubrania odzwierciedlały osobowość kobiety i były jej uzupełnieniem w każdej sytuacji, by mogły towarzyszyć jej w różnych momentach i porach dnia. Jak wszystkie dobrze wiemy, każda z nas przechodzi metamorfozę przez cały dzień – jesteśmy inne, kiedy rano się budzimy, jeszcze inne kiedy wypijamy kawę i idziemy do pracy z nowymi pomysłami albo krzątamy się wśród domowych obowiązków. Kiedy nadchodzi popołudnie, a potem wieczór nasze ciała i emocje znowu się zmieniają. I właśnie tą kobiecą nieustanną metamorfozę chcemy pokazywać, przypominać i rozbudzać. Dlatego lubimy rozmawiać z naszymi Klientkami (nie tylko o modzie…). Lubimy Was poznawać i słuchać, by wiedzieć jak prawidłowo dopasowywać do każdego charakteru, nawet już gotowe stroje z kolekcji, tak by stały się Waszą drugą skórą. Wiemy bowiem, że tylko wtedy, kiedy czujemy się dobrze z samą sobą i swoim ciałem, możemy się rozwijać, rozkwitać w naszej kobiecości i przechodzić nieustannie metamorfozę każdego dnia.

Tak, że jeśli potrzebujecie kreację na specjalną okazję albo marzycie o jakieś od bardzo dawna, koniecznie do nas zajrzyjcie! Przy filiżance pysznej kawy lub herbaty porozmawiamy o tym i zrobimy wstępny szkic Waszego indywidualnego projektu.

Chciałybyśmy by nasze nowe Atelier La Metamorphose stało się również miejscem łączącym modę ze sztuką, by odbywały się tu różne cykliczne wydarzenia i spotkania, by adres Al. Piłsudskiego 4f kojarzył się Wam z mile spędzonym czasem i inspiracją do tworzenia własnych metamorfoz.

Zapraszamy zatem do naszego Atelier, do świata La Metamorphose, gdzie sztuka projektowania łączy się z kreatywną wizją i magią stylu.

Czekamy na Was!

 

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved