Charytatywny pokaz mody Vivat Mama Metamorfozy Gwiazd
14-06-2018

11 czerwca 2018 r. po raz kolejny w Hotelu Mazurkas w Ożarowie pod Warszawą spotkały się gwiazdy i przyjaciele Fundacji Koocham by uczcić wspólnie Dzień Matki i Dzień Dziecka.

Tym razem w pokazie z cyklu Metamorfozy Gwiazd w rolę modelek wcieliły się popularne aktorki i dziennikarki wspólnie ze swoimi dziećmi m.in. Ewa Pacuła, Olga Borys, Anna Korcz, Sylwia Wysocka, Kalina Ben Sira, Anna Iberszer, Eliza Gwiazda, Karina Kunkiewicz i Ewa Kuryło.

Panie zaprezentowały najnowszą kolekcję Anny Cichosz oraz naszą kolekcję Aqua. Wydarzenie zwieńczył recital artystki scen operowych, sopranistki Justyny Reczeniedi oraz piosenkarki i aktorki Moniki Jarosińskiej. O makijaże wszystkich gwiazd zadbała wspaniała ekipa marki Golden Rose.

Środki zebrane w czasie wydarzenia zostały przeznaczone na rzecz Fundacji Koocham i założonego przez nią w 2016 roku Ooniwerka – placówki rehabilitacyjno – edukacyjnej, w której skład wchodzi przedszkole i szkoła. Uczęszczające tam dzieci mają możliwość korzystania z rehabilitacji oraz terapii wspomagających ich rozwój, uczą się wspierania innych, radzenia sobie z problemami, dbania o własne ja i pokonywania barier, z którymi na co dzień ciężko im żyć. Założycielką Fundacji Koocham i Ooniwereka jest Joanna Palica, mama Alka, który uległ wypadkowi i od tej pory zmaga się z niepełnosprawnością sprzężoną. Na bazie własnych doświadczeń życiowych i starań o powrót do zdrowia syna, mama Alka przy wsparciu osób dobrego serca, stworzyła miejsce, którego od zawsze pragnęła dla swojego dziecka. Pełne pozytywnej energii, miłości, pasji i nadziei.

Cieszymy się, że poprzez naszą kolekcję mogłyśmy być częścią tego wydarzenia.

Więcej informacji na temat Ooniwerka znajdziecie na stronie: Fundacja Koocham.

 

 

Wywiad © Telewizja ATV

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved