Premiera kolekcji Aqua na Cannes Film Festival 2018 Cocktails and Couture Gala
08-05-2018

Marzenia, pasja i wieloletnia wytrwała, sumienna praca to składowe, które pozwoliły nam stworzyć markę La Metamorphose Gawkowska & Szczęsna. Ciągły rozwój i pokonywanie kolejnych etapów, doprowadziły nas do bardzo ważnego dnia i możliwości zaprezentowania naszej najnowszej kolekcji Aqua w wyjątkowym, niepowtarzalnym miejscu jakim jest Cannes.

 

Najlepsze międzynarodowe produkcje filmowe, gwiazdy światowego formatu, wspaniała pogoda, przepiękne widoki, inspirujące spotkania, wydarzenia towarzyszące i wieczorna szampańska zabawa na Lazurowym Wybrzeżu. Tak w skrócie zapowiada się 71. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. A my cieszymy się bardzo, że będziemy wtedy na miejscu i staniemy się częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Już 12 maja 2018 r. w czasie Cannes Film Festival 2018 Cocktails and Couture Gala po raz pierwszy na Lazurowym Wybrzeżu zaprezentujemy naszą najnowszą kolekcję Aqua. Zaproszenie do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Producentem i gospodarzem pokazu jest amerykańska Planet Fashion TV. Cieszymy się, że możemy znowu wrócić do Francji, miejsca które związane jest z naszym dzieciństwem i miłymi wspomnieniami. To tam, dzięki naszej Babci, obserwowałyśmy i poznawałyśmy świat mody.

Kolekcja Aqua to odzwierciedlenie naszych uczuć. To połączenie kobiecej delikatności, piękna i wewnętrznej siły z elegancją i klasyką stroju. Inspiracją do stworzenia tej kolekcji jest kobieta, która jest jak źródło wody – nieskazitelna, czysta, życiodajna. Kobieta, która dąży do realizacji swoich planów i marzeń, niczym płynący w kierunku morza górski potok. Potrafi pokonać wszelkie przeszkody, tak jak woda opływa kamienie. Daje życie, a bez niej nic by nie istniało. Potrafi być energetyczna, jak fale oceanu i delikatna, spokojna niczym błękitna powierzchnia morza. Bywa też tajemnicza i kusząca, jak rozgwieżdżona nocą tafla jeziora…

Na razie możemy zdradzić tylko tyle informacji na temat kolekcji Aqua, ale obiecujemy, że po powrocie opowiemy Wam jak było w Cannes i pokażemy nasze nowe kreacje. Prosimy trzymajcie kciuki za nas oraz za polskich twórców i filmy biorące udział w konkursach 71. Festiwalu Filmowego w Cannes – „Zimną Wojnę” Pawła Pawlikowskiego, „Fugę” Agnieszki Smoczyńskiej i animację „III” w reżyserii Marty Pajek.

Do zobaczenia w Cannes!

Źródło
Zobacz również
Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Twoje sugestie, uwagi i pytania są dla nas bardzo cenne
Modele kolekcji dostępne w sieci sklepów
Royal Collection w następujących lokalizacjach:
Warszawa C.H.KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
Katowice C.H. Silesia
Chorzowska 107
40 -101 Katowice
Poznań Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań
Atelier La Metamorphose
Al. Piłsudskiego 4f
05-077 Warszawa Wesoła
tel. 603 960 833
tel. 881 938 020
La Metamorphose ⓒ 2017
Designed by Studio Brothers
All Rights Reserved